نهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (IKT 2017)

شرایط ارسال مقاله

ضمن تشکر از علاقه‌مندی پژوهشگران گرامی به ارسال مقاله به نهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (IKT2017)، خواهشمند است در ارسال مقالات خود به موارد زیر توجه فرمایید:

1. دستاوردهای علمی مقالات می‌بایست حاصل کار پژوهشی و مطالعات مستقیم نویسندگان باشد و در صورت استفاده از نتایج و دستاوردهای سایر پژوهشگران و یا سازمان‌های همکار در پژوهش ضروری است مطابق اصول علمی و حق مالکیت معنوی ارجاعات لازم در مقاله درج گردد. بدیهی است ترجمه مقالات خارجی نمی‌تواند به‌عنوان کاری پژوهشی تلقی گردد. در صورت وجود هرگونه ادعایی در این خصوص مسئولیت آن با نویسنده مسئول مقاله خواهد بود.

2. توصیه می شود مقالات دانشجویی با نام استاد راهنما همراه باشد.

3. محتوا و دستاوردهای علمی نویسندگان مقالات نباید قبلاً در هیچ کنفرانس، همایش یا مجله علمی و غیرعلمی داخلی یا بین‌المللی منتشرشده باشند (به‌استثنای انتشار محتوای مقاله در قالب پایان‌نامه، یا انتشار بخشی از آن در قالب محتوای سخنرانی یا تدریس دانشگاهی).

4. پس از ارسال مقاله و در طی زمان داوری، مقاله نمی‌بایست به هیچ همایش، کنفرانس یا مجله داخلی یا بین‌المللی دیگری جهت داوری ارسال گردد.

5. مسئولیت عدم رعایت حق مالکیت معنوی سایر افراد و استفاده نادرست از مطالب علمی دیگران در مقاله ارسالی بر عهده نویسندگان است و دبیرخانه کنفرانس در این خصوص مسئولیتی ندارد. بااین‌حال دبیرخانه به‌محض اطلاع از این موضوع و در هر زمان، اطلاع‌رسانی و اقدامات قانونی لازم در این خصوص را انجام خواهد داد.

6. مسئول پیگیری تمامی امور مربوط به مقاله ارسالی فارغ از جایگاه علمی نویسندگان، نویسنده مسئول است.

7. درصورتی‌که مشخص شود نام برخی از نویسندگان بدون اطلاع و رضایت آن‌ها در بخش نویسندگان مقاله درج‌شده است، کلیه مقالات نویسنده مسئول از فرایند داوری حذف خواهد شد.

8. مقاله ارسالی باید متناسب با محورهای کنفرانس تهیه و دارای ساختار علمی و چارچوب شکلی استاندارد کنفرانس باشد.

9. اضافه کردن، حذف و یا تغییر ترتیب نویسندگان مقالات صرفاً تا قبل از اعلام نتایج مقالات و با شرایط زیر امکانپذیر است:

- اعلام علت اضافه کردن، حذف و یا تغییر ترتیب نویسندگان از طریق ارسال ایمیل، دورنگار یا نامه به دبیرخانه توسط نویسنده مسئول مقاله

- اعلام موافقت تغییرات مربوطه توسط تمامی نویسندگان مقاله از طریق ارسال ایمیل، دورنگار یا نامه به دبیرخانه. این مسئله شامل نویسندگانی که نام آن‌ها حذف یا اضافه می‌شود نیز می‌گردد.

مقابله با تقلب علمی

ارسال مقالات

جهت ارسال مقالات، لطفاً از لینک زیر برای ثبت نام در سایت Easychair
و ارسال مقالات استفاده نمایید:

ارسال مقاله در سایت Easychair
نشانی دبیرخانه کنفرانس:
تهران، خیابان حافظ، دانشگاه صنعتی امیرکبیر،
دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، دفتر دانشکده
تلفن و فکس: 66401262- 66460308
آدرس پست الکترونیکی: ikt2017@aut.ac.ir

نشانی دبیرخانه انجمن:
تهران، خیابان حافظ، دانشگاه صنعتی امیرکبیر،
ساختمان ابوریحان، طبقه ششم، اتاق 612
تلفن: 66485856-021 تلفکس: 66495433-021